Iba kúsok od mesta

Príjemná lokalita satelitnej obce Trnavy ponúka rodinám komorné bývanie v nádhernom, pokojnom prostredí s výbornou dostupnosťou. Projekt vás poteší nádhernými dispozíciami so záhradou či terasou, ktoré uspokoja vašu túžbu po modernom, funkčnom bývaní v pokojnej lokalite neďaleko od mesta.

Pohľad investora

“Projektom Štvorlístok sa vraciame k tradícii malého počtu bytov v bytovom dome, kde žije komunita, ktorá nie je anonymná, ale vytvára si spoločné vzťahy a príjemné prostredie pre život. Rozhodnutie rešpektovať výnimočný charakter lokality vilovej a záhradkárskej štvrte sme pretavili do nízkopodlažnej zástavby s veľkorysým pozemkom so záhradkami.”

Benefity lokality

dostupnostVÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ

Projekt Štvorlístok sa nachádza v južnej časti obce Modranka, ktorá je od Trnavy vzdialená len pár minút cesty autom či MHD. Štvorlístok sa pýši výbornou dopravnou dostupnosťou na hlavnú Sereďskú ulicu, ako aj diaľničný privádzač do Trnavy a diaľnicu D1 a R1.

vybavenostKOMPLEXNÁ VYBAVENOSŤ

V mestskej časti Modranka je kompletná občianska vybavenosť ako potraviny, základná škola s materskou školou, športoviská (futbalové ihriská, tenisové kurty), cyklotrasy priamo do Trnavy, MHD, pošta a mnoho ďalšieho.

priestrannePRIESTRANNÉ A MODERNÉ

Vyberte si z 1 až 3-izbových bytov s príjemnou, modernou a funkčnou dispozíciou. Prízemné byty disponujú je aj predzáhradkou alebo terasou. Každý byt má navyše aj priestranný balkón, aby ste si svoju rannú či podvečernú kávičku mohli vychutnať na čerstvom vzduchu.

KVALITNÉ MATERIÁLY

Kvalita vášho nového bývania je pre nás rovnako dôležitá ako jeho príjemná atmosféra, preto sme pri výbere materiálov kládli dôraz na ich špičkovú kvalitu. Pohodlie je pre nás samozrejmosťou, preto je samozrejmosťou každého bytového domu výťah.

PARKOVANIE

S problémami s parkovaním sa môžete rozlúčiť. Projekt je navrhnutý tak, aby zabezpečil dostatok parkovacích miest všetkým jeho obyvateľom.

PREHĽADNÉ FINANCOVANIE

Financovanie vášho nového bývanie sme pre lepšiu prehľadnosť rozdelili do troch krokov. Tak, aby ste si cestu k vysnívanému bytu skutočne užili.